ZEUS 3*

Готель Zeus 3* розташований у центрі Старого міста Поморія, лише за 5 хвилин ходьби від найближчого пляжу. До послуг гостей номери з кондиціонером та безкоштовний Wi-Fi на всій території помешкання.

У нещодавно відремонтованому ресторані з елегантним дизайном подають апетитні страви місцевої і міжнародної кухні. Також гості можуть відпочити за келихом улюбленого напою у затишному лобі-барі.

За 15 хвилин ходьби від готелю працює міський санаторій, де пропонуються процедури з використанням цілющої грязі, видобутої із сусіднього Поморійського озера. Це озеро є природним заповідником, оскільки над ним проходить маршрут Віа-Понтіка — шлях міграції перелітних птахів. Відстань від помешкання до центральної площі Поморія і головної пішохідної вулиці становить 200 метрів.

У невеликому містечку Поморіє гості можуть прогулятися по мальовничому Старому місту з брукованими вулицями і традиційними чорноморськими будинками XIX століття, що розташоване на маленькому півострові. Найближча автобусна зупинка розміщена за 300 метрів від готелю. До міського Музею солі можна дістатися за 20 хвилин ходьби від помешкання, а до стародавньої фракійської гробниці — за 10 хвилин їзди. Відстань від закладу до аеропорту Бургаса складає 12 км.

Інформація надана готелем на початку сезону. Готель має право змінювати концепцію відпочинку та послуги на свій розсуд. Туроператор «Янтур» не несе відповідальності за зміни в готелі.

MySQL: 50 Запитів, час генерації: 0,538 секунд. Пам’ять: 44.54 MB