VOGUE HOTEL ISTANBUL S-Class

У пішій доступності від готелю Vogue Hotel Istanbul знаходиться Гранд-базар. Звуконепроникні номери обладнані сучасними зручностями. Тут можна скористатися безкоштовним Wi-Fi. Різноманітний континентальний сніданок “шведський стіл” подається щоранку. Arden telescopic restaurant і Mozaik пропонують різні страви і знаходяться в 50 метрах від готелю.

РОЗТАШУВАННЯ:
Готель Vogue Supreme Istanbul зручно розташований у стамбульському районі Фатіх, за 40 метрів від Цистерни Базиліки, за 400 метрів від собору Святої Софії та за 350 метрів від Блакитної мечеті. Зупинки автобусів і трамваїв району Султанахмет розміщені за 250 метрів від готелю. Поблизу готелю Vogue Supreme Istanbul розташовані колона Костянтина, палац Топкапі та Гранд-базар. Відстань до міжнародного аеропорту імені Сабіхи Гекчен становить 45 км, до аеропорту Стамбула – 46 км.

В НОМЕРАХ:
— кондиціонер;
— TV, супутникові канали;
— міні бар;
— сейф;
— ванна або душ;
— Wi – Fi.

ТЕРИТОРІЯ:
— тераса;
— туристичне бюро;
— хімчистка та пральня;
— пунтк обміну валют;
— немає місць для паркування.

Інформація надана готелем на початку сезону. Готель має право змінювати концепцію відпочинку та послуги на свій розсуд. Туроператор «Янтур» не несе відповідальності за зміни в готелі.

MySQL: 25 Запитів, час генерації: 0,072 секунд. Пам’ять: 6.38 MB