Вікно в Париж

Для вас:

 • комфортабельний готель
 • професійні гіди
 • сніданок
 • комфортабельний автобус
 • 6 автобусно-пішохідних екскурсій

1-й день
Відправлення в Париж ввечері.

2-й день
Перший ранок в Парижі починається з поїздки в знаменитий палацовий комплекс Версаль – 24 км від Парижа.

Потім відправимося в Париж. Перша екскурсія туру приведе Вас до Тріумфальної Арки і відкриє вид на Єлисейські поля, Великий і Малий палаци, дозволить насолодитися перебуванням на Площі Згоди і Проспекті Великої Армії.

Під час другої екскурсії туру Ви відвідаєте комплекс Будинку Інвалідів. З моста Олександра ІІІ відкривається чудовий вид на його величну еспланаду. Ви зможете відвідати музей Армії, музей Родена, Солдатську церква і побачити усипальницю Наполеона Бонапарта. На завершення Ви отримаєте унікальну можливість побачити захоплюючу панораму французької столиці з висоти 212 метрів з оглядового майданчика Монпарнасской вежі.

Вам буде надана можливість пообідати в ресторанчиках Парижа, поспостерігати за неспішними парижанами з вікна затишного кафе.

Далі вас чекає третя екскурсія – по історичних місцях Парижа, під час якої ви побачите церкву Мадлен, Великі бульвари, Оперу Шарля Гарньє, Вандомскую площа і сад Тюїльрі.

Четверта і остання в цей день екскурсія приведе вас до площі Трокадеро і палацу Шайо, звідки відкривається унікальний вид на Марсове поле і Ейфелеву вежу – символ Парижа. Проведений тут час дозволить вам насолодитися паризькою романтикою і зробити унікальні фотографії.

Від’їзд в готель і розміщення.

Бажаючі можуть продовжити прогулянки вечірнім містом, пройтися по Єлисейських полях або піднятися на Ейфелеву вежу, а потім самостійно повернутися в готель.

3-й день
Після сніданку в готелі ви підете на п’яту екскурсію – Монмартр. Ви побачите площу Кліші, Монмартр, Базиліку Сакре-Кер, Мулен Руж, площу Бастилії, площу Республіки, вулицю Ріволі, Палац Пале-Рояль.

Трансфер в Лувр – бажаючі зможуть відвідати музей і оцінити його унікальні колекції.

Під час шостої екскурсії ви зможете помилуватися пам’ятками Правого і Лівого берегів Сени і острова Сіте, а також побувати в Латинському кварталі. Вас чекає всесвітньо відомий Собор Паризької Богоматері (Нотр-Дам-де-Парі), а також церква Сен-Жермен-л’Оксерруа, колишній королівський палац Консьержери, ви побачите Гревску площу, Новий міст і пам’ятник Генріху IV, міську Ратушу, фонтан Шатле і безліч інших визначних пам’яток.

У вільний час у вас буде можливість пообідати в одному із затишних ресторанчиків в Латинському кварталі і придбати сувеніри в численних лавочках.

Після перерви на обід вас чекає продовження екскурсії: Ви побуваєте в Люксембурзькому саду, побачите Пантеон, Сорбонну, церкву Сен-Сюльпіс, бульвар Сен-Жермен, фонтан Сен-Мішель, римські терми … У вас буде можливість оглянути Тріумфальну Арку і прогулятися по розкішному проспекту – Єлисейських полях!

Увечері бажаючі зможуть взяти участь у прогулянці на кораблику по Сені і ще раз насолодитися видами Парижа вже з води.

Прощай, Париж … Ти залишишся в наших серцях. По завершенню трансфер до аеропорта. Виліт в Україну.

Додатково оплачується:

 • обов’язковий екскурсійний пакет вартістю 59 €, що включає в себе супровід в дорозі, всі екскурсії та трансфери по Парижу;
 • обов’язкові дорожні й паркувальні збори в розмірі 19 € з особи .;
 • TAX (обов’язковий муніципальний податок) 11 € з особи .;
 • підйом на вежу Монпарнас – 17 €, діти до 12 років – 9 € (за бажанням);
 • прогулянка на теплоході по Сені – 15 €, діти до 12 років – 8 € (за бажанням);
 • вхідні квитки оплачуються додатково (за бажанням). Відвідування всіх музеїв Парижа, Версаля і Тріумфальної арки можливо по музейній карті – 60 € з людини.

Програма в залежності від обставин може змінюватися по ходу гідом або супроводжуючим. Право на внесення коректив туроператор залишає за собою. Ціни можуть змінюватися в залежності від сезону.

MySQL: 24 Запитів, час генерації: 0,071 секунд. Пам’ять: 6.24 MB