Тур в Діснейленд в Парижі або всі музеї

Дітям до 12 років екскурсійний пакет всього 39 €!

Для вас:

 • комфортабельний готель
 • дітям до 12 років знижка на екскурсійний пакет 20 €!
 • професійні гіди
 • сніданок
 • комфортабельний автобус

Маршрут програми туру

1-й день
Вечірній виїзд до Парижу. Час відправлення залежить від міста виїзду і повідомляється при замовленні поїздки.

2-й день
Ми в Парижі.

Екскурсія по місту: проїдемо по проспекту Великої Армії, біля Тріумфальної арки, Єлисейськими Полями. Побачимо міст Олександра III, еспланаду Будинку Інвалідів, площу маршала Вобана, Лувр, Церкву Сен-Жермен-л’Осерруа, Новий Міст, Сен-Шапель, міську Ратушу, Гревску площу, площу Шатле, палац Правосуддя, церкву Сен-Северин , Сорбонну, Пантеон, Люксембурзький сад, Латинський квартал, собор Паризької Богоматері і багато іншого.

В кінці екскурсії пропонується відвідування Монпарнасской вежі з оглядом всього Парижа з висоти 212 метрів.

Вільний час. За бажанням додаткова екскурсія по історичному центру міста (вартість 15 €, дітям до 12 років — 10 €) з можливістю огляду Ейфелевої вежі, Тріумфальної Арки і прогулянки по Єлисейських полях. Оглядова поїздка по кільцю Великих Бульварів, площа Опери та, звичайно, архітектурний ансамбль Гранд Опера — опери Шарля Гарньє, вулиці Миру і Кастільоне, Вандомська площа. Побачимо сад, Тюїльрі, а також найбільшу площу Парижа — площу Згоди. Потім поїздка по набережній Сени на площу Трокадеро до палацу Шайо, звідки відкривається найзручніший для фотографування вид Ейфелевої вежі. Можливість огляду Тріумфальної Арки і прогулянки по найрозкішнішому проспекту Європи — Єлисейських полях!

Від’їзд в готель і розміщення.

3-й день
Сніданок в готелі і від’їзд. Для бажаючих залишитися в Парижі — музейний день (самостійно). Вхід в музеї Сен-Шапель, Консержері, Лувр, Будинок Інвалідів, Музей Родена по музейній карті за 60 € (за бажанням).

Бажаючі відвідати Діснейленд їдуть в парк.
Трансфер виконується від чотирьох чоловік і оплачується додатково — 20 € дорослі, діти до 12 років — 10 €.

По завершенню трансфер до аеропорта. Виліт в Україну.

Додатково оплачується:

 • обов’язковий екскурсійний пакет59 €, що включає в себе ніч в готелі і сніданок, оглядову автобусно-пішохідну екскурсію по місту в супроводі кваліфікованого російськомовного гіда;
 • обов’язкові дорожні й паркувальні збори — 19 €;
 • додаткова екскурсія по історичному центру міста в другий день — 15 €, для дітей до 12 років — 10 € (за бажанням);
 • підйом на вежу Монпарнас — 17 €, діти до 12 років — 9 € (за бажанням);
 • вхідні квитки оплачуються додатково (за бажанням). Відвідування всіх державних музеїв Парижа і Тріумфальної арки можливо по музейній карті — 60 € з людини.
 • трансфер до Діснейленду і назад від чотирьох чоловік — 20 € для дорослих, для дітей до 12 років — 10 €

Програма в залежності від обставин може змінюватися по ходу гідом або супроводжуючим. Право на внесення коректив туроператор залишає за собою. Ціни можуть змінюватися в залежності від сезону.

MySQL: 67 Запитів, час генерації: 0,312 секунд. Пам’ять: 18.85 MB