Столиці Бенілюксу

Для вас:

  • готель 3/4 * в Брюсселі *
  • кращі гіди
  • сніданок
  • комфортабельний автобус

Маршрут програми туру

1-й день
Відправлення вранці. Після прибуття в Люксембург – пішохідна екскурсія містом. Вільний час і переїзд до Бельгії. Брюссель – початок автобусно-пішохідної екскурсії по місту: Королівський Палац, парк графа Егмонта, Палац Правосуддя, собор Св. Михайла, найкрасивішу площу Європи – Гран-Плас! Переїзд в готель, розміщуємося і відпочиваємо.

2-й день
Виїзд з готелю. Продовження екскурсії: Палац Лакен, Китайський павільйон, Японська вежа, церква Лакенської Богоматері, Плато Ейзель, Атоміум.

Переїзд і прибуття в Амстердам – місто свободи! Тут Вам запропонують прогулянку на кораблику по каналах з гідом (15 € – дорослі, 9 € – діти до 12 років). Екскурсія по місту: Площа Дам, Королівський Палац, Біржа Берлаге, Вежа Терезів, Квартал червоних ліхтарів і багато іншого. У вільний час можна насолодитися багатьма принадами міста. У Вашому розпорядженні близько 60-ти музеїв. Цілий вечір у Вашому розпорядженні.

Для особливо допитливих – екскурсійна поїздка до Гаагі та Роттердаму всього за 20 € (за бажанням). Розкішна Гаага зустріне нас у всьому блиску та елегантності, зі знаменитим Палацовим комплексом Бінненхоф і лицарським залом, побудованим в 1250-му році разом з графським замком. Переїзд в Роттердам, морську столицю не Нідерландів. Складається відчуття, що Роттердам стрибнув у майбутнє, років так на 30-50, випередивши Європу років на 50. Тут є на що подивитись!

Пізно ввечері ми їдемо додому, залишаючи тут вміст наших гаманців, а головне – серця. До наступної зустрічі, Бенілюкс!

Програма в залежності від обставин може змінюватися по ходу гідом або супроводжуючим. Право на внесення коректив туроператор залишає за собою. Ціни можуть змінюватися в залежності від сезону.

MySQL: 24 Запитів, час генерації: 0,111 секунд. Пам’ять: 6.23 MB