ST. ST. PETER and PAVEL 3* (Поморье)

Готель St.St.Petar and Pavel & Relax Center розташований за 10 метрів від пляжу в місті Поморіє. До послуг гостей безкоштовний Wi-Fi, ресторан з обслуговуванням по меню та безкоштовна зона відпочинку на верхньому поверсі з сауною, гідромасажною ванною та паровою лазнею. За додаткову плату можна пройти масажні послуги та відвідати соляну кімнату та гідромасажну ванну, а також пройти сеанси електротерапії та лікувальні сеанси гальванізації та грязелікування.

Усі номери облаштовані телевізором із кабельними каналами та туалетним столиком з кріслом. В апартаментах є диван та міні-кухня, а також ванна кімната з душем, безкоштовними туалетно-косметичними засобами та феном. З усіх номерів та апартаментів можна вийти на балкон, а з деяких відкривається вид на море.

Продовольчий магазин розміщений за 300 метрів від готелю St.St.Petar and Pavel & Relax Center. Для дітей облаштований дитячий майданчик на території. Відстань до центру міста Поморіє складає 500 метрів, Поморійське озеро — за 10 метрів, а міжнародний аеропорт Бурґаса – за 11 км.

Інформація надана готелем на початку сезону. Готель має право змінювати концепцію відпочинку та послуги на свій розсуд. Туроператор «Янтур» не несе відповідальності за зміни в готелі.

MySQL: 25 Запитів, час генерації: 0,071 секунд. Пам’ять: 6.29 MB