SPLENDID APART COMPLEX APT (Св.Константин и Елена)

Комплекс апартаментів Splendid розташований на курорті Святі Костянтин і Олена, за 300 метрів від пляжу. До послуг гостей апартаменти з кондиціонером, безкоштовний відкритий басейн і безплатний Wi-Fi. Місця на громадській автостоянці закладу надаються безкоштовно. За додаткову плату гості можуть відвідувати оздоровчий і спа-центр готелю Romance, що розміщений на території комплексу.

В усіх апартаментах є зона вітальні з диваном і телевізором із плоским екраном, який підключено до мережі кабельного телебачення, добре устаткована кухня відкритого планування для власноручного приготування їжі, а також ванна кімната з душем, ванною, феном і безкоштовними туалетно-косметичними засобами. Частина апартаментів містить додаткову ванну кімнату. На балконах апартаментів встановлені садові меблі. З деяких балконів відкривається вид на басейн.

Сніданок подають у ресторані готелю Romance, де також працює ресторан з обслуговуванням по меню та лобі-бар. За запитом і за додаткову плату для гостей організовують трансфер до/з аеропорту та надають послуги прокату автомобілів.

Комплекс апартаментів Splendid розміщений за 2 км від палацу «Евксиноград» і за 9 км від центру Варни. Відстань до залізничного вокзалу Варни становить 10 км, а до аеропорту міста — 17 км.

Інформація надана готелем на початку сезону. Готель має право змінювати концепцію відпочинку та послуги на свій розсуд. Туроператор «Янтур» не несе відповідальності за зміни в готелі.

MySQL: 59 Запитів, час генерації: 0,511 секунд. Пам’ять: 47.91 MB