Скандинавський вояж

Для вас:

  • готелі 3/4 *
  • кращі гіди
  • сніданки
  • комфортабельний автобус

Маршрут програми туру

1-й день

Денний виїзд. Час відправлення залежить від міста виїзду і повідомляється при замовленні поїздки.


2-й день
Прибуття в Стокгольм. Починаємо наш Скандинавський вояж зі столиці Швеції. Стокгольм сміливо можна назвати містом мостів. А як інакше зв’язати різні райони міста, що розкинулося на 14-ти островах. А ми вирушаємо на екскурсію по старому району місту Гамла Стан: Королівський палац — найбільший в світі, адже в ньому 608 палацових покоїв, що на три більше, ніж в легендарному Букінгемському палаці; міська Ратуша; Риксдаг — резиденція парламенту Швеції в стилі необароко, церква Святого Миколая, найстаріша церква, закладена в XIII столітті; прогулянка по вулиці Королеви та найстаріша аптека, що не змінювала адреси з 1798 року.

Розміщення в готелі. Відпочинок.

3-й день
Вранці після сніданку виїзд. Ми прямуємо до Норвегії — країни вікінгів і фіордів. Велика екскурсія з нашим гідом дозволить нам познайомиться з Осло ближче: Королівський Палац — найбільш відвідувана пам’ятка столиці; розташований навпроти Парламент; міська Ратуша з незвичайними астрономічним годинником; фортеця Акерсхус — найстаріша споруда Осло … Вільний час.

Розміщення в готелі. Відпочинок.

4-й день
Вранці, після сніданку, вільний час.

Для тих, кого вабить краса північної природи, пропонується поїздка на фіорди (за бажанням, оплачується додатково — 89 €).

Повернення в готель. Відпочинок.


5-й день
Вранці після сніданку залишаємо готель. Від’їзд в Хельсінгборг. Ми обов’язково повинні побачити замок Кронборг. Після фотосесії переправляємося в Копенгаген. Екскурсія: Русалочка, королівський палац, Ратуша і площа, Королівська бібліотека на Королівському острові і багато іншого. Вільний час.

Додатково оплачується:

  • обов’язковий екскурсійний пакет вартістю 139 €, що включає в себе супровід в дорозі, все оглядові екскурсії в супроводі кваліфікованого російськомовного гіда;
  • обов’язкові дорожні збори за поромні переправи — 39 €;
  • поїздка на фіорди — 89 € (за бажанням);
  • навушники — 12 € за всі екскурсійні дні (за бажанням).

Програма в залежності від обставин може змінюватися по ходу гідом або супроводжуючим. Право на внесення коректив туроператор залишає за собою. Ціни можуть змінюватися в залежності від сезону.

MySQL: 54 Запитів, час генерації: 0,286 секунд. Пам’ять: 18.66 MB