SERENA RESIDENCE APART COMPLEX APT (Созополь)

Новозбудований апарт-готель Serena Residence розташований серед пишної зелені поруч із центром Созополя – одного з найпривабливіших історичних міст на болгарському узбережжі Чорного моря.

Апарт-готель розміщений на невеликому пагорбі за 3 км на південь від Созополя і вирізняється чудовим видом на затоку, навколишні пагорби та околиці міста. Апарт-готель Serena Residence розташований лише за 300 метрів від пляжу Каваці, одного з найкрасивіших пляжів на узбережжі Чорного моря.

В апарт-готелі Serena Residence є 95 стильних комфортабельних номерів-студіо та апартаментів з міні-кухнею. Гостям пропонують розважальну програму для дітей, дитячий майданчик, невеликий тренажерний зал та ігрову кімнату з настільним тенісом, більярдом і дартс.

Серед інших зручностей апарт-готелю – відкритий басейн з дитячою секцією, вишуканий ресторан із сонячною терасою, де подають різноманітні, старанно підібрані страви.

Інформація надана готелем на початку сезону. Готель має право змінювати концепцію відпочинку та послуги на свій розсуд. Туроператор «Янтур» не несе відповідальності за зміни в готелі.

MySQL: 25 Запитів, час генерації: 0,072 секунд. Пам’ять: 6.26 MB