Роттердам — Гаага

Два неповторних, а для багатьох і незвіданих міста Нідерландів!

Гаага по-справжньому зразкова і показова. Простора, елегантна і зелена, вичищена до блиску. Адже не дарма в Гаазі знаходиться резиденція уряду, парламенту і королівського двору, і крім усього іншого, вона є світовим дипломатичним і юридичним центром. Незважаючи на її досить таки давню історію, хмарочоси виглядають тут не лише доречно, але і значно елегантніше, ніж в інших містах.

Роттердам — ​​на відміну від Гааги — душевний, стильний і сучасний. Нерозривно пов’язаний з морем і солоним вітром. Місто кораблів. І не дивно, що кращі ресторани тут у воді. Яскравий і незвичайний, архітектура тут — просто з глузду з’їхати. Круто! Дуже круто!!! Судячи по місту, майбутнє «старенької Європи» буде яскравим і незвичайним.

Маршрут програми туру

Виїзд вранці.

Прибуття в Гаагу. Екскурсія по місту: типові будівлі 17-го століття в стилі Ренесанс, а також бароко і класика 18-го століття. Замок Бінненхоф, будівля трибуналу Ріддерзаал, середньовічна в’язниця Гевагенпорт, найстаріший в країні міський пасаж, палац Мауріцхейс, пам’ятник Вільгельму I Оранскому, Стара Ратуша, знаменитий собор міста — церква Гроті Керк, палац Кенінклійк Пале Нордейнде.

Прямуємо в майбутнє — їдемо в Роттердам, який випереджає свій час років на 30-40. Дивлячись на нього, можна уявити, якою буде Європа. Архітектура просто «інопланетна»: будівлі які можна розглядати годинами! Будинок, схожий на гриб, на дитячий конструктор, на айсберг, будинок «Олівець», вежа, як щогла корабля, міст, схожий на лебедя, всесвітньо відомі кубічні будинки — творіння Піта Блома. Тільки в Роттердамі, стоячи на одній площі, можна знайти будинок-ангар, будинок-сходи, будинок-каналізаційний люк, будинок-скельце … Ну і проекти! Сміливо !! Дуже сміливо!!! Насолодившись побаченим та зробивши неймовірну кількість приголомшливих кадрів прямуємо додому.У вартість входить:

  • транспортне обслуговування
  • супровід поїздки російською мовою

Додатково оплачується:

  • екскурсійне обслуговування в Гаазі і Роттердамі — 9 €, дітям до 12 років — безкоштовно.MySQL: 70 Запитів, час генерації: 0,347 секунд. Пам’ять: 18.86 MB