Париж — моя любов

Для вас:

 • комфортабельний готель
 • професійні гіди
 • сніданок
 • комфортабельний автобус

Маршрут програми туру:

1-й день
Виїзд в Париж ввечері. Про точний час Вам буде повідомлено під час оформлення замовлення.

2-й день
Знайомство з Версалем, резиденцією короля Людовика XIV.

Переїзд в найбагатший район Парижа — проспект маршала Фоша, площі Гюго і Трокадеро, палац і фонтани Шайо, фото на фоні Ейфелевої вежі.

1-а екскурсія: Серце Парижа — авеню Клебера, площа Зірки, Тріумфальна Арка, богемний ресторан «Fouquet’s», історія Луї Віттона і кабаре Лідо, пам’ятники знаменитостям на авеню Вінстона Черчілля, Великий і Малий палаци, міст Олександра III, Еспланада Будинку Інвалідів.

2-а екскурсія: Будинок Інвалідів, з можливістю відвідування усипальниці Наполеона Бонапарта, музею Армії та інших музеїв комплексу. Відвідування Монпарнасской вежі, з оглядового майданчика якої побачимо панораму французької столиці з висоти 212 метрів.

3-тя екскурсія: Великі бульвари, Церква Марії Магдалени, Опера Шарля Гарньє, Вандомська площа з Вандомскою колоною, вулиця Кастільоне, сад Тюїльрі і дізнаємось, яка кривава історія центру міста — площі Згоди.

Від’їзд в готель і розміщення.

Бажаючі можуть продовжити прогулянки вечірнім містом, пройтися по Єлисейських полях або піднятися на Ейфелеву вежу, а потім самостійно повернутися в готель.

3-й день
Сніданок в готелі і від’їзд.

4-а екскурсія: Самое богемне місце Парижа — Монмартр — площа Кліші, Мулен-Руж, знаменита площа Пігаль. Ви дізнаєтеся про історію виникнення Базиліки Сакре-Кер.

Трансфер до Лувру. Бажаючі зможуть відвідати музей і ознайомитися з його унікальними колекціями.

5-а екскурсія: Правий берег — набережна Сени, міст Мистецтв, Дозорна вежа, церква Сен-Жермен-л’Оксерруа, Інститут Франції, Новий міст, колишній королівський палац на острові Сіте, міст Міняв, театри площі Шатле і фонтан Шатле.

6-а екскурсія: Лівий берег — пам’ятник Карлу Великому, церква Сен-Северин, Ліцей Людовика Великого і коледж Франції, Сорбонна, чому церква Святої Женев’єви стала Пантеоном — усипальнею видатних людей Франції і чим знаменита церква Сент-Етьєн-дю-Мон. Ви побачите Люксембурзький сад і палац. Згадайте, хто жив в кварталі мушкетерів, дізнаєтеся, чим знамениті церкви Сен-Сюльпіс і Сен-Жермен-де-Пре і що залишили після себе в Парижі римляни.

7-а екскурсія: Знаменитий Собор Паризької Богоматері — Notre Dame de Paris — історія собору і подій, пов’язаних з ним. Ви дізнаєтеся про історію Латинського кварталу і познайомитеся з ним ближче.

Вільний час. Ви можете придбати сувеніри та смачно пообідати, відвідати капелу Сен-Шапель, музей Середньовіччя або музей Революції.

8-я екскурсія: До символу Парижа — Ейфелевої вежі. Ви дізнаєтеся про історію її створення, чому Марсове поле називається саме так і яка історія створення знаменитої Паризької військової школи.

За бажанням Прогулянка на кораблі по Сені (дорослі — 15 €, діти до 12 років — 8 €).

По завершенню трансфер до аеропорта. Виліт в Україну.

Додатково оплачується:

 • обов’язковий екскурсійний пакет вартістю 59 €, що включає в себе супровід в дорозі, 8 автобусно-пішохідних екскурсій, трансфери по Парижу, поїздку в Версаль, одну ніч в готелі в Парижі * зі сніданком;
 • обов’язкові дорожні й паркувальні збори — 19 €;
 • TAX (обов’язковий муніципальний податок) — 11 €;
 • підйом на вежу Монпарнас — 17 €, діти до 12 років — 9 € (за бажанням);
 • прогулянка на кораблику по Сені — 15 €, діти до 12 років — 8 € (за бажанням);
 • вхідні квитки оплачуються додатково (за бажанням).
 • відвідування всіх музеїв Парижа, Версаля і Тріумфальної арки можливо по музейній карті — 60 € з людини, до 18 років — безкоштовно.

Програма в залежності від обставин може змінюватися по ходу гідом або супроводжуючим. Право на внесення коректив туроператор залишає за собою. Ціни можуть змінюватися в залежності від сезону.

MySQL: 50 Запитів, час генерації: 0,291 секунд. Пам’ять: 25.26 MB