MORSKI DAR 2*

В готелі Morski Dar 2* пропонуються номери з кондиціонером та приватним балконом лише за 500 метрів від пляжу в центрі селища Кранево. У ресторані готуються болгарські фірмові страви з риби, які також можна скуштувати на великому обідньому майданчику під відкритим небом. Бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi) надається безкоштовно.

Кожен номер готелю Morski Dar 2* оформлений в затишному стилі та оснащений окремою ванною кімнатою. Усі помешкання включають сучасні зручності ванної кімнати, а також холодильник для зберігання холодних напоїв.

Серед популярних туристичних місць варто відзначити аквапарк курорту Золоті піски на відстані 8 км від готельної будівлі. Ботанічний сад Балчика розташований за 15 км.

На території готелю забезпечено безкоштовну автостоянку. За 100 метрів будівлі облаштовано зупинку регіональних автобусів, на яких можна дістатися до Центрального залізничного вокзалу Варни, що розміщений за 35 км на південь.

Інформація надана готелем на початку сезону. Готель має право змінювати концепцію відпочинку та послуги на свій розсуд. Туроператор «Янтур» не несе відповідальності за зміни в готелі.

MySQL: 69 Запитів, час генерації: 0,593 секунд. Пам’ять: 48.67 MB