Люксембург. Трір

Країна хоч і мала, та Герцогство велике!

У перекладі з старонемецкого Люксембург означає «малий замок». Збереглися відомості, що в 963 р вже існувала невеличка держава з такою назвою.

Маршрут програми туру

За свою тисячолітню історію Люксембург часто втрачав самостійність, в різний час ставав володінням то Франції, то Іспанії, то Австрії.

Віденський конгрес 1814 — 1815 рр. проголосив незалежне Велике Герцогство Люксембург в складі Німецького союзу. У 1866 р герцогство стало незалежною державою. В ході Першої та Другої світових воєн країна була окупована німецькими військами.

Основними визначними пам’ятками Люксембургу є національний музей, готичний собор Нотр-Дам (XVII ст.), Палац Великого Герцога (XVI ст.), Міська рада (XIX ст.). Також всім буде цікаво ознайомитися з Еш-Сюр-Альзет (замок XIX ст.).

Трір — одне з найстаріших міст Німеччини. Засноване в 14 — 16 рр. до нашої ери, місто довгий час було столицею римської провінції, звідси римляни управляли частиною сучасної Німеччини, Бельгії і Люксембургом.

Сама назва міста — Трір — спрощене римське «Август Треверорум». Ще одна важлива особа в історії Тріра — Карл Великий, який зробив Трір столицею великого єпископства.

Сьогодні Трір — невелике містечко на кордоні з Люксембургом, в міській архітектурі якого дивовижно поєднануються римські споруди Середньовіччя і бароко. Для туристів це перш за все красивий оглядовий майданчик.

У вартість входить:

  • транспортне обслуговування
  • супровід поїздки російською мовою

Додатково оплачується:

  • оглядові екскурсії по м. Люксембург і Трір — 10 €, дітям до 12 років — безкоштовно (обов’язково).MySQL: 69 Запитів, час генерації: 0,429 секунд. Пам’ять: 25.61 MB