CALYPSO 3*

Cучасний і елегантний готель Calypso забезпечує гостям комфорт і розкіш. Помешкання розміщене у південній частині курорту Сонячний берег, лише за 350 метрів від чудового узбережжя посеред піщаних дюн.

Старовинне місто Несебир розташоване лише за 2 км, де можна побачити цікаві пам’ятки та стародавні руїни.

Готель Calypso вирізняється виготовленими на замовлення меблями, високоякісною постільною білизною з єгипетської бавовни та винятковим обслуговуванням клієнтів. Елегантний інтер’єр.

Спробуйте смачну болгарську та міжнародну кухню в просторому головному ресторані або на чарівній сонячній терасі, звідки відкривається вид на  басейн. Окрім цього, у готелі Calypso відчинено приємний лобі-бар.

Продуктовий магазин розміщений за 100 метрів від готелю Calypso. За 50 мерів облаштована автобусна зупинка, що забезпечує регулярне сполучення зі старим кварталом Несебира та новою частиною міста. Поїздка на автомобілі до жвавого центру Бургаса триватиме 30 хвилин.

Інформація надана готелем на початку сезону. Готель має право змінювати концепцію відпочинку та послуги на свій розсуд. Туроператор «Янтур» не несе відповідальності за зміни в готелі.

MySQL: 47 Запитів, час генерації: 0,480 секунд. Пам’ять: 44.34 MB