Брюссель

Столиця Бельгії, столиця Європейського Союзу, столиця НАТО, всесвітня батьківщина праліне, картоплі-фрі і бельгійських вафель.

Красень Брюссель не перестає бути об’єктом пильної уваги численних туристів з усіх куточків світу.

Це місто з багатою історією, що зберігає архітектуру минулого. Унікальні зразки пізньої готики, будинку в стилі фламандського бароко, змішання стилів арт-деко і неоготики, королівське місто, в якому пульсує життя — все це і багато-багато іншого стане Вашими найприємнішими спогадами про Бельгію.

Для вас:

  • професійні гіди
  • комфортабельний автобус

Маршрут програми туру

Вранішній виїзд.

Прибуття в Брюсель. Вільний час або автобусно-пішохідна екскурсія по місту (за бажанням, вартість: 13 €, діти до 12 років — 8 €).

При згадці багатьох міст ми відразу згадуємо пам’ятники, меморіали, що стали їх символами. У бельгійській столиці подібних знакових місць багато. І ми прямуємо до одного з них — Атоміум, скульптурно-архітектурна композиція, задумана і зведена спеціально до Всесвітньої виставки 1958 року, що проходила в Брюсселі. Тут же розмістився і найвідоміший парк «Міні Європа», де на порівняно невеликій площі представлені зменшені в 25 раз копії найвідоміших архітектурних пам’яток країн Євросоюзу (за бажанням, вартість: 15 €, діти до 12 років — 11 €).

Автобусна екскурсія дозволить Вам уявити все Верхнє місто, яке колись облюбувала для себе знать. Ми опинимося в найвищій точці столиці, де розмістилися престижні квартали, парламент Бельгії, Королівський парк, консульства і посольства, Академія франкомовних спільнот, робоча Королівська резиденція нині правлячого короля Філіпа і, нарешті, — пагорб мистецтв, в центрі якого стоїть пам’ятник одному із засновників хрестових походів — Готфріду Бульйонському.

У верхньому місті знаходяться унікальні музеї: Королівський музей витончених мистецтв і Музей сюрреаліста Магрітта. Ну і, звичайно, Великий Саблон — унікальний квартал верхнього міста із старовинною церквою в готичному стилі і найменший парк Європи.

В кінці автобусної екскурсії — гігантська споруда, найбільший Палац Правосуддя в світі — Мамонт. Спустившись по бульвару Альберта, ми проїжджаємо повз музей механічних інструментів, пам’ятник Леопольду Другому і виходимо з автобуса, аби насолодитись Брюсселем пішки.

Пішохідна екскурсія: Ми пройдемося галереєю Святого Хуберта, відкритою в 1847 році Леопольдом Першим, зайдемо в перший шоколадний магазин Брюсселя компанії «Ной Хауз» і прогуляємося рибними рядами, що демонструють шедеври бельгійської кухні, побачимо унікальні вітрини магазинів з незліченними сортами бельгійського пива і, звичайно ж, вийдемо на найвідомішу площу Європи — мереживну Гран-Плас.

А після пішохідної екскурсії Вас чекає вільний час: сувеніри, бельгійський шоколад, млинці і вафлі. Відчуйте Брюссель!По завершенню трансфер до аеропорта. Виліт в Україну.

У вартість входить:

  • транспортне обслуговування
  • супровід поїздки російською мовою

Додатково оплачується:

  • екскурсія по місту: 13 €, для дітей до 12 років — 8 € (за бажанням);
  • відвідування парку «Міні-Європа» (парк не працює з 06.01.2020 по 13.03.2020): дорослі — 15 €, діти до 12 років — 11 € (за бажанням)MySQL: 50 Запитів, час генерації: 0,317 секунд. Пам’ять: 25.24 MB