Брюгге — бельгійська Венеція

Брюгге — одне з найкрасивіших міст Європи, романтичний музей під відкритим небом зі старовинними церквами, елегантними будинками, знаменитими каналами і портами.
Все місто — казка, створена переплетенням каналів і старовинних вулиць, площ XIV — XVI століть і сучасних магазинчиків, наповнених знаменитими мереживами, бельгійським шоколадом і пивом.

Для вас:

  • екскурсії для дітей 12 років в подарунок
  • професійні гіди
  • комфортабельний автобус

Маршрут програми туру

Виїзд вранці.

Брюгге — столиця Західної Фландрії, вінець подорожі до Королівства Бельгія! Місто з більш ніж 1100 річною історією! Тут сходилися дороги з усіх торгових міст Ганзейской Європи, а в ХIII столітті Брюгге (від «brüggia» — порт) став портом світового значення, де в розкоші проводили свої дні графи Фландрії, а потім і герцоги Бургундські, які опікувалися розвитком ремесел і мистецтва.

Чарівний місто оспіване художниками, поетами, письменниками і путівниками — місто приваблює близько 3 мільйонів туристів рік, більше, ніж будь-яке інше місто Бельгії.

Під час нашої екскурсії Ви познайомитеся з романтичним озером Мінневатер, на місці якого колись був знаменитий порт, білими лебедями — символом Брюгге, середньовічним жіночим монастирем бегинок, де і сьогодні живуть близько 80-ти черниць, з найстарішими в Бельгії ратушею і церквою Св. Сальвадора (IХ століття), ринковою площею, над якою височить Бельфорт, що був колись символом стійкості і свободи.

Ви пройдете на старовинну площу Бург, де знаходяться дві церкви: церква св. Василія та Базиліка Св. Крові Христової. Ви неодмінно захопитися мальовничістю одного з перших госпіталів Європи — госпіталю Св. Іоанна і прилеглої до нього церкви XIV століття, присвяченої покровительці Брюгге Діві Марії. У цій церкві зберігається унікальна робота Мікеланджело — Мадонна з сином.

Через канали Північної Венеції, як здавна називали Брюгге, зведено близько 80 мостів. Уздовж каналів розташувалися численні сувенірні лавки і магазини, кафе з дивовижною бельгійської кухнею, бельгійським пивом, шоколадом і марципанами.

Вільний час.

По завершенню трансфер до аеропорта. Виліт в Україну.

Додатково оплачується:

  • екскурсійне обслуговування 10 €, дітям до 12 років — безкоштовно.

MySQL: 66 Запитів, час генерації: 0,370 секунд. Пам’ять: 25.45 MB