Богемна Європа

Яскравий і галасливий Мілан – визнаний центр світової моди. Вічно квітучий Сан-Ремо – столиця Рів’єри і легендарних музичних фестивалів. Прекрасна Ніцца, чарівні Канни, Монако – слова, котрі в нашій уяві асоціюються зі світом розкошів та стилю, світом багатих та знаменитих. Кажуть, «Побачити Париж і померти!», але краще перефразувати – «Побачити богемну Європу і захопитись!»

Для вас:

 • готель 3/4 *
 • професійні гіди
 • сніданок – буфет
 • комфортабельний автобус

1-й день
Денний виїзд. Час відправлення залежить від міста виїзду.


2-й день
Приїзд в Мілан. Знайомство з містом розпочнеться з грандіозного замку Сфорца – колишньої резиденції Міланських герцогів. Далі пройдемо до символу міста, єдиного в Європі готичного собору з білого мармуру запаморочливої ​​краси. Прогуляємося по найстарішому торговому пасажу – галереї Віктора Еммануїла II. І на десерт у нас оперний театр Ла Скала – один з провідних у світі. Екскурсія по музею театру з нашим гідом (за бажанням, 13 €, включаючи вхідний квиток).

Після приємно проведеного вільного часу беремо курс на Сан-Ремо.

Ми пройдемо по слідах імператриці Марії Олександрівни, дружини Олександра II, російського імператора. Її подарунок місту – пальми, досі прикрашають променад на набережній. Тут бували також Кандинський, Гоголь, Чехов, Чайковський і Врубель. Не вистачало тільки нас … Вдосталь насолодившись видами міста і чудовою панорамою півдня Італії, візьмемо курс на Канни, де нас чекає затишний готель і довгоочікуваний відпочинок.

3-й день
Сніданок у готелі. Бажаючим поніжитися, розслабитися, викупатися в ласкавому морі або просто зайнятися шопінгом даємо можливість лишитися в Каннах.

Особливо допитливих – запрошуємо в екскурсійну поїздку в Ніццу і Кап-Ферру (за бажанням, дорослі – 30 €, діти до 12 років – 15 €). В Ніцці прогуляємося вулицями, де бували Ернест Хемінгуей, Марлен Дітріх, Пабло Пікассо, Альбер Камю, Сальвадор Далі, Костянтин Станіславський. Далі їдемо на півострів Кап-Феррі – одне з найдорожчих місць в світі. Відвідаємо віллу Ротшильда, що носить назву «Морський палац» з нашим гідом (за бажанням, дорослі – 14 €, діти до 7 років – безкоштовно, включаючи вхідний квиток). Прогуляємося по флорентійському, японському, іспанському і іншим садам. Вільний час.

Далі прямуємо в казкове князівство Монако. Дорогою є можливість відвідати парфумерну фабрику «Фрагонар».

Монако та Монте Карло – справжній зоряний рай, символ елітарності, багатства і престижу. Тут Ви побачите Собор з прахом князів Грімальді, Княжий Палац, зміну варти і замок, екзотичний сад і помпезне казино в Монте Карло, де життя не зупиняється навіть вночі і де Ви зможете спробувати щастя.

Увечері щасливі і задоволені їдемо додому. По завершенню трансфер до аеропорта. Виліт в Україну.

Додатково оплачується:

 • обов’язковий екскурсійний пакет вартістю 69 €, що включає в себе супровід в дорозі, оглядові екскурсії по Мілану, Сан-Ремо, Монако і Монте-Карло;
 • обов’язкові дорожні й паркувальні збори – 21 €;
 • ТАХ і обов’язковий муніципальний податок – 7 €;
 • екскурсійна поїздка до Ніцци і Кап-Ферра дорослі – 30 €, діти до 12 років – 15 € (за бажанням);
 • вхідний квиток з екскурсією по музею Ла Скала – 13 € (за бажанням);
 • вхідний квиток з екскурсією по віллі Ротшильда – дорослі – 14 €, діти до 7 років – безкоштовно (за бажанням);
 • навушники за 2 екскурсійних дня – 7 € (за бажанням)

Програма в залежності від обставин може змінюватися по ходу гідом або супроводжуючим. Право на внесення коректив туроператор залишає за собою. Ціни можуть змінюватися в залежності від сезону.

MySQL: 24 Запитів, час генерації: 0,068 секунд. Пам’ять: 6.24 MB