BERLIN GOLDEN BEACH 4* Золотые пески

Berlin Golden Beach Hotel 4* розташований на північній частині курорту Золоті Піски, на узбережжі чорного моря поруч з портом. Унікальне місце розташування, красива архітектура і великий вибір послуг роблять цей готель найкращим для незабутнього відпочинку.

Кількість номерів: 260 номерів, два корпуси — 6 і 11 поверхів.

Типи номерів: стандартні і сімейні номери, апартаменти. Всі номери відремонтовані в 2008 році.

Інфраструктура готелю: піщаний пляж, сейфи, сувенірна крамниця, пральня, перукарня, безкоштовний wi-fi в лобі, головний ресторан (шведський стіл), a la carte ресторан, обмін валют, лобі бар, пляжний бар, бар біля басейну, сауна, масаж, салон краси, критий і відкритий басейни з мінеральною водою, шезлонги з парасольками, пляжні рушники надаються біля басейну і на пляжі.

Сервіс готелю: піщаний пляж перед готелем, сейфи, сувенірна крамниця, пральня, перукарня, безкоштовний wi-fi в лобі, головний ресторан (шведський стіл) з терасою, ресторан a la carte, обмін валют, лобі бар, пляжний бар і бар біля басейну.

Додаткова інформація:

Мови — німецька, англійська та російська

Інформація надана готелем на початку сезону. Готель має право змінювати концепцію відпочинку та послуги на свій розсуд. Туроператор «Янтур» не несе відповідальності за зміни в готелі.

MySQL: 52 Запитів, час генерації: 1,907 секунд. Пам’ять: 48.75 MB