BE STAR 5*

Абсолютно новий дитячий табір еліт класа!

Розташований на базі Varna South Bay Beach Residence 5*!

В межах міста Варна!

Перша лінія від моря! Дуже великий пляж!

Розміщення по 2-3 людини в кімнаті.

Комфорт та безпека для ваших дітей!

Багата спортивна інфраструктура:

Багатофункціональний спортзал 380 m2 , стеля 5 метрів, паркетне покриття.

Два маленьких зали 40 та 60 m2 з можливістю об’єднання в один 100 m2

Відкритий спортивний майданчик 30*15 метрів.

Спорткомплекс мерії міста в 500 метрів від табору!

В складі спорткомплексу 2 футбольних поля, префесійні майданчики для баскетболу та волейболу.

Розважальна інфраструктура:

Анімаційний центр 100 m2

Професійна сцена 10*7 метрів

Унікальна анімаційна програма BE STAR!

Це унікальна програма, в якій ви потрапляєте в життя 3 племен: Земля, Вода, Повітря. У племен є свої лідери, помічники, радники. У кожного племені, як і у будь-якої держави, є своя суверенна територія, центром якої є магічний намет, де племена проводять наради та продумують стратегію і тактику для проходження майбутніх випробувань. У кожного племені є свій прапор і скриня з заробленими грошима «Бістарікамі». Племена трьох стихій всю зміну змагаються за «Кубок Вогню», який дозволяє стати непереможним. Щоб завоювати «Кубок Вогню» племена протягом зміни проходять унікальну карту випробувань. Б’ються в естафетах, щоб дізнатися хто найспритніший. Проходять квести для визначення найкмітливіших. Визначають переможця «Олімпійських ігор», щоб дізнатися, хто-ж найсильніший. Так само вас чекають денні івент заходи, такі як бізнес день, гоночний день, день кіно, день Робінзона, легендарна водна битва і багато іншого.
Увечері на величезній нашій сцені ви зможете взяти участь в авторських тематичних шоу: заспівати, станцювати, прочитати вірш чи зіграти на своєму музичному інструменті. Ви зможете стати учасником інтелектуального шоу «Брейн Рінг», спародіювати улюбленого артиста, захистити свою честь в «Karaoke Battle”, виграти конкурс Містер і Міс “BE STAR”, взяти участь в кращих Європейських шоу.
Легендарна команда професійних акторів театру і кіно завжди підкажуть і допоможуть нашим юним учасникам успішно пройти всі випробування. І для наших керівників дітей, і для аніматорів, які піклуються про юних туристів в таборі, це не просто робота, це спосіб життя. Кожен день хлопці непомітно для себе вчаться доброті, відповідальності та креативності.
У нашому анімаційному центрі їх чекають нові знайомства, зустрічі зі старими друзями, набуття любові, творчі успіхи, спортивні досягнення.
Анімація – шоу, яке триває – власна авторська анімаційна програма являє захоплюючу подорож у світ пригод.

Обирайте найкраще! Обирайте BE STAR!

MySQL: 23 Запитів, час генерації: 0,072 секунд. Пам’ять: 6.26 MB