Apartments Siesta 3* — затишні апартаменти в Будві, розташовані у районі Велі-Винограді на тихій вулиці, недалеко від пляжу та міської інфраструктури.

До моря приблизно 200–250 м

Поруч  є вся необхідна інфромтруктура :  магазини, кафе, ресторани, пошта, ринок і зупинка міського транспорту, тому об’єкт добре підходить для туристів, які хочуть поєднати пляжний відпочинок із прогулянками курортом.

Апартаменти більше орієнтовані на молодіжний, сімейний та романтичний відпочинок.

Їхня головна перевага — зручне розташування: поряд є все необхідне для комфортного перебування, а до Старого міста Будви можна дістатися відносно швидко.

Неподалік також знаходяться монастир Подмаїне, TQ Plaza та марина Будви.

Номерний фонд  Apartments Siesta складається приблизно з 12 studio-номерів кількох категорій. Є варіанти Studio 02+1 близько 25 м², Studio 03 близько 28 м² та Studio 2+2 близько 38 м². У номерах заявлені тераса, французьке ліжко або комбінація з окремими ліжками, міні-кухня, душ, а також кондиціонер і Wi-Fi. Це зручний формат для туристів, які цінують більше свободи у відпочинку та хочуть мати базові умови для самостійного проживання.

Пляж біля апартаментів — міський, піщано-гальковий, а шезлонги та парасольки, як правило, надаються за додаткову оплату.

Серед особливостей об’єкта також зазначається безкоштовний Wi-Fi, відсутність класичного великого ресепшену та формат невеликих апартаментів без масштабної території чи активної готельної інфраструктури.

   Apartments Siesta 3* — хороший вибір для туристів, які шукають просте, зручне та доступне розміщення в Будві недалеко від моря. Апартаменти підійдуть тим, хто планує багато часу проводити на пляжі, гуляти містом і цінує практичний формат проживання без переплати за велику територію чи додаткові готельні послуги.

  УВАГА!! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті yantour.com.ua можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території чи сусідніх будівельних чи ремонтних робіт. Туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується лише класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю.