Амстердам – експрес

За свою більш ніж семисот сорокарічну історію Амстердам заслужив багато епітетів. Його називають по-різному: Північна Венеція – і дійсно, де б ви не були, канали ніколи не протекут повз Вас.

Ще це столиця розпусти – через невгамовність нічного життя. Це діамантова столиця Європи, велосипедна столиця, це Вавилон, в якому проживає 180 національностей, це місто, в якому історія мистецтва не вщухає ні на мить.

Погода в Амстердамі змінюється двадцять п’ять разів на день, а прогноз погоди збувається з точністю до навпаки.

Маршрут програми туру

Виїзд вранці. Прибуваємо в Амстердам, і у Вас з’являється кілька можливостей для вивчення міста.

Варіант номер один: відразу після прибуття можна здійснити круїз по каналах Амстердама, з якого і починається будь-яка подорож по місту, і вже потім відправитися на заздалегідь сплачену Вами в обов’язковому екскурсійному пакеті пішохідну екскурсію з гідом по старому місту.
Варіант номер два: зробити пішохідну прогулянку по старому Амстердаму, яка починається після круїзу на кораблику. Так як прогулянка починається завжди після круїзу на кораблику (тривалість година), гід обов’язково підкаже Вам, чим можна зайнятися в місті протягом години, чекаючи прибуття кораблика.

Круїз на кораблику – це унікальна можливість познайомитися з містом на воді, відчути його, охопити поглядом. Всього лише одна година, а повз нас пропливають будинки-човни, старовинні протестантські церкви, будинки багатих купців і торговців з їх унікальними верхніми частинами, фронтонами. Ми виходимо в порт і милуємося чудовою панорамою міста, який всю свою історію боровся з Північним морем. Під час круїзу Ви почуєте цікаву інформацію, зробите фотографії вподобаних місць і зрозумієте, що перед нідерландцями можна зняти капелюх.

Пішохідна прогулянка по старому Амстердаму починається на центральній вулиці Дамрак і закінчується через півтори години на центральній площі Дам. Це прекрасна можливість поринути в історію міста і сучасне життя його мешканців. Гід розповість Вам захоплюючу історію Кварталу червоних ліхтарів, старої церкви, ровесниці міста, яка пережила разом з Амстердамом руйнівні пожежі, відкриє Вам секрети спорудження амстердамських будинків і відкриє багато цікавих і часто дуже цікавих фактів з історії міста. Пішохідна прогулянка по старому місту візуально красива, інформаційно насичена і дуже захоплююча. Після пішохідної екскурсії у Вас буде вільний час, і гід розповість Вам про всі можливості використати цей час з максимальною користю. Це прекрасний шанс відвідати музей воскових фігур Мадам Тюссо чи зайти в в затишне кафе, пропустивши келишок пива “Хайнекен” або “Амстел”, або в рибній крамничці побалувати себе бутербродом з оселедцем по-амстердамський.

Жваве толерантне місто каналів, музеїв і різноманітних розваг з тисячолітньою історією і славними традиціями, де б’ється серце Європи майбутнього. Він відомий з давніх віків як дуже гостинне торгове місто, в якому проживають люди з різним кольором шкіри, що говорять на різних мовах, представлені всі конфесії – не дарма кажуть, що будь-який іноземець, який приїхав в Амстердам відразу відчуває себе, як вдома. Ми сподіваємося, що і Ви це відразу відчуєте.

У вартість входить:

  • транспортне обслуговування
  • супровід поїздки російською мовою

Додатково оплачується:

  • обов”язкове екскурсійне обслуговування в Амстердамі 12 €, діти до 12 років – безкоштовно;
  • прогулянка на катері по каналах Амстердама: 15 € – дорослі, діти до 12 років – 9 € (за бажанням);
  • відвідування музею Мадам Тюссо: дорослі – 22 €, діти до 12 років – 18 € (за бажанням)MySQL: 24 Запитів, час генерації: 0,071 секунд. Пам’ять: 6.23 MB