Амстердам

Туристична Мекка Європи, Новий Вавилон, Північна Венеція, столиця розпусти, місто діамантів — і це все про одне й те ж місто.
Сотні тисяч велосипедів, романтика і волелюбність, гостинність і повага чужої думки, взаємодія різних культур і індивідуалізм як національна релігія — все це столиця Нідерландів!

Маршрут програми туру

Виїзд вранці.
Прибуття в Амстердам.
Вільний час або екскурсія в комбінації з прогулянкою на катері по каналах (за бажанням, вартість: 19 €, діти до 12 років — 12 €).
Прогулянка на катері — це унікальна можливість повністю відчути місто на воді. В рамках екскурсії наш кораблик пройде найкрасивішими каналах Амстердама, які повністю змінили обличчя міста в 17-му столітті, і опиниться в самому серці столиці — на річці Амстел. Ця річка і подарувала назву місту. Ми побачимо найстаріші дерев’яні розвідні мости Амстердама, будівлю опери і муніципалітету, ряди танцюючих будинків з їх неповторними фасадами і, нарешті, ми вийдемо у відкрите море — наш кораблик пройде північноморським каналом. Музей науки і технологій «Немо», легендарний парусник «Амстердам», найбільший в Європі китайський ресторан на воді і життєрадісні амстердамці — все це знайде відображення на ваших фотокартах під час круїзу.
 
Наша подорож продовжиться пішохідною екскурсією. А тепер найдавніша і одна з найтаємничіших частин Амстердаму. Виявляється, в самому серці кварталу червоних ліхтарів знаходиться старовинна протестантська церква, в якій похована кохана великого Рембрандта — Саскія, а в старих воротах міста колись був анатомічний театр!
Кажуть, знамениті гаки і підйомний брус на фасадах будинків використовували не лише для підйому вантажів, але і для транспортування підпилих чоловіків — так і з’явилися «летючі голландці»! Ще багато цікавих фактів про Амстердам повідає мандрівникам досвідчений гід. І тільки тоді, коли він буде переконаний, що Ви орієнтуєтеся в цьому галасливому місті і знаєте, де можна смачно і недорого пообідати, де продається найсмачніший у світі бутерброд з оселедцем, де купити цибулини голландських тюльпанів і смішні дерев’яні черевики- кломпи, а найголовніше, як повернутися до нашого автобуса — у Вас настане вільний час.
У вільний час є можливість відвідати музей воскових фігур мадам Тюссо.У вартість входить:

  • транспортне обслуговування
  • супровід поїздки російською мовою

Додатково оплачується:

  • пішохідна екскурсія по місту в комбінації з прогулянкою на катері по каналах: 19 €, діти до 12 років — 12 € (за бажанням);
  • навушники на час екскурсії по місту — 3 € (за бажанням);
  • відвідування музею Мадам Тюссо (музей воскових фігур): дорослі — 22 €, діти до 12 років — 18 € (за бажанням).MySQL: 70 Запитів, час генерації: 0,651 секунд. Пам’ять: 48.09 MB