Аквітанія – чарівна країна

У програмі: Лімож – Бордо – Дюна дю Пила – Аркашон – Замок королеви Марго – Сент-емільон – Сади Маркессака

Аквітанія – це безкраї ліси Гасконії, трюфельні поля, чудові піщані пляжі Атлантичного узбережжя, піки гірських вершин Піренеїв і найвища в Європі піщана дюна. Третій за величиною регіон Франції, Аквітанія охоче демонструє свої пам’ятки: чудову історію і прекрасну архітектуру, м’який і ніжний клімат на морських курортах, чудові вина з погребів Бордо і гастрономічні витребеньки. Метою цієї подорожі є бажання познайомити Вас з цим дивовижним і чарівним місцем, яке притягує своєю особливою енергетикою і заворожує чарівною красою.

1 день
Виїзд в тур.

2 день
Прибуття в Лімож – столицю регіону Лімузен і французької порцеляни. Його історія починається з 10 року до н.е., з моменту його заснування римлянами. Цей поважний вік наклав відбиток на зовнішній вигляд міста. Тут збереглися залишки амфітеатру, римські лазні. Але, як і в більшості старих французьких міст, в Ліможі представлені споруди різних архітектурних стилів. Екскурсія по місту і знайомство з його визначними пам’ятками. Вільний час. Переїзд в Бордо. Розміщення в готелі і потім Вас чекає знайомство зі столицею Аквітанії. Пішохідна екскурсія по місту. Бордо – визнана столиця виноробства світу. Винні магазини тут також є однією з визначних пам’яток міста, де Ви знайдете найвідоміші сорти місцевих вин. Тільки в Бордо Ви побачите особливі трамваї без проводів.

3 день
Після сніданку Ви вирушаєте до західних кордонів Аквітанії, які ніжаться в водах Біскайської затоки, на найдовшому узбережжі Європи зі смугою світло-сріблястого піску. Тут Ви побачите знамениту дюну дю Піла – унікальну природну пам’ятку Європи, оточену водами Атлантичного океану і віковими сосновими лісами. Ви зможете піднятися на вершину пагорба і помилуватися чудовими краєвидами океанських просторів. Ви відвідаєте невелике містечко Аркашон. Завдяки поєднанню цілющого морського повітря і соснових лісів в прибережних дюнах, це місто є відомим бальнеологічним курортом класу «люкс», улюблене місце відпочинку французів. Аркашон – це також устрична столиця Франції. Коротка екскурсія-прогулянка по місту. А щоб відчути смак життя, в сободних час Ви зможете спробувати місцеві устриці і креветки, запиваючи морські делікатеси білим вином. Далі Ваш шлях лежить в самий центр Аквітанії, туди, де в оточенні величезного парку знаходиться величний замок скарбниці, що колись належав Генріху IV Наварскому, королю Франції. Чудові внутрішні інтер’єри замку з меблями XVI століття достовірно передають атмосферу. Ви відвідаєте також старовинні винні погреби, прогуляєтеся по прекрасному парку. Повернення в готель.

4 день
Після сніданку Ви прямуєте в дивовижне містечко Сент-Емільон – середньовічне місто-музей і виноробний регіон. Потрапляючи в це містечко, Ви забуваєте, що на дворі XXI століття. Тут знаходиться найбільша у Франції церква, вирубана в скелі – «Монолітна церква». Прямо біля кріпосних стін починаються виноградники, яким більше 2000 років. Завдяки своїй унікальності, виноградники Сент-Емільон внесені (як природно-культурний пам’ятник) в списки міжнародного надбання ЮНЕСКО. У Сент-Емільоні виробляються елітні марочні червоні і білі вина відомі у всьому світі. Далі Ви прямуєте в департамент Дордонь. Тут знаходяться знамениті сади Маркессака – «смарагдове диво Франції», шедевр садово-паркового мистецтва. На довершення Вам випаде можливість здійснити невелику «гастрономічну» подорож і покуштувати фуа-гра і місцевого горіхового вина.

По завершенню трансфер до аеропорта. Виліт в Україну.

У вартість входить:

  • транспортне обслуговування
  • 2 ночі в готелі зі сніданками
  • супровід поїздки російською мовою

Додатково оплачується:

  • дорожні і паркувальні збори (мита), дор / дит 25 €
  • екскурсійний пакет, дор / дит 95 €
  • Замок Казнев, дор / дит 15 €
  • навушники на екскурсії (в день), дор / дит 3 €
  • сади Маркессака, дор / дит 10 €
  • вхідні квитки
  • 1-3й ряд в автобусі, дор / дит 15 €
MySQL: 24 Запитів, час генерації: 0,070 секунд. Пам’ять: 6.24 MB