Готель Sol Nessebar Palace розташований серед великої паркової зони на узбережжі моря.

Аеропорт: Бургас – 35 км.  Відстань до моря – 200 м.

Гості можуть відвідати критий і відкритий басейни із сонячною терасою та безкоштовно скористатися шезлонгами та парасольками навколо басейнів і на пляжних терасах.

До послуг гостей є новий сезонний аквапарк із водними гірками .

У спа-центрі з гідромасажною ванною, паровою лазнею та сауною також приймаються замовлення на різні види масажу та косметичних процедур.

Для гостей організовується розважальна програма, а для маленьких гостей працює дитячий клуб.

Також у готелі можна пограти в більярд і дартс, відвідати ігрову кімнату або взяти напрокат велосипед.

На території також облаштовано тенісний корт і багатофункціональний майданчик для баскетболу, волейболу та футболу.

 

Double room:

  • балкон/тераса
  • кондиціонер (індивідуальний)
  • Wi-Fi (безкоштовно)
  • ванна / душ
  • туалет
  • фен
  • мінібар (за додаткову плату)
  • сейф у номері (за додаткову плату)

 

Сайт: https://www.melia.com/en/hotels/bulgaria/nesebar/sol-nessebar-palace-all-inclusive

 

 

УВАГА!! Готель залишає за собою право змінювати вартість, види послуг і час їхнього надання, зокрема й назви номерів, залежно від сезону і погодних умов – без попереднього повідомлення. Фото, розміщені на сайті yantour.com.ua можуть відрізнятися від фотографій готелів в реальності. Також туроператор не володіє інформацією щодо планів готелів на проведення на території готелю або прилеглій території чи сусідніх будівельних чи ремонтних робіт. Туроператор, надаючи інформацію про готелі, керується лише класифікацією готелів, яка надається адміністрацією готелю.